JESTEŚ KOBIETĄ, MASZ FIRMĘ I NIE MASZ CZASU?

DOSKONALE TRAFIŁAŚ!

Nie mam czasu... Jak często wypowiadasz to zdanie? Raz w tygodniu, a może klika razy dziennie? Przecież każda z nas ma tyle samo czasu - każdego dnia równe 24 godziny! Niektórzy są w stanie w tym czasie zrobić naprawdę dużo, pchnąć do przodu ważne dla siebie sprawy. Innym czas przepływa przez palce... Skąd się bierze ta różnica?

Planowanie, organizacja, zarządzanie sobą w czasie to umiejętności jak każde inne. Jedni się z nimi rodzą, a inni muszą je po prostu wytrenować!

 • Nie masz czasu na marketing i rozwój swojej firmy?
 • Kiedy jesteś w domu, myślisz o pracy, a kiedy jesteś w pracy, robisz sobie wyrzuty, że nie jesteś w domu?
 • Nadal jeszcze wszystko "ogarniasz", ale zaczynasz czuć, że brakuje Ci sił?
 • Próbowałaś się lepiej zorganizować, ale niewiele z tego wyszło?
 • Czujesz się przytłoczona nadmiarem obowiązków i nie wiesz, jak to zmienić?
 • Idziesz do firmy i nie masz pojęcia, kiedy mija 10 godzin?
 • Zapominasz o drobnych, ale ważnych sprawach?
 • Czujesz się jak ten chomik biegający w kołowrotku?
 • Masz wrażenie, że nikt nie rozumie specyfiki Twojej pracy?
 • Czujesz, że jedynym sensownym rozwiązaniem tych problemów jest sklonowanie samej siebie?

Czy u CIEBIE tak to właśnie wygląda?

Może pora coś zmienić?

Jeśli w Twoich myślach pojawiło się choć jedno "TAK", to zdecydowanie warto nad tym popracować!

ZARAZ ZACZYNAMY!

TO NAPRAWDĘ MOŻE WYGLĄDAĆ INACZEJ!

Uwierz mi, da się! Są ludzie, którzy działają efektywnie, rozwijają swoje firmy i nie zaniedbują ważnych dla siebie spraw. Jak oni to robią?

Kluczem do rozwiązania tej zagadki jest:

 • wiedza na temat planowania i organizacji,
 • trening w praktycznym stosowaniu tej wiedzy.

Jak z resztą w każdej dziedzinie życia. Ucząc się jeździć autem potrzebujesz dobrego instruktora i treningu. Ze sprawnym działaniem jest dokładnie tak samo! Musisz poznać pewne zasady, techniki, przełożyć to na Twoją osobistą sytuację, zacząć stosować w życiu i stopniowo udoskonalać...

Ale ja nie mam czasu na planowanie...

Wiem, ale pamiętaj, że planowanie nie jest sztuką dla sztuki. To NARZĘDZIE, które Cię odciąży! Wyobraź sobie, że jedziesz na wycieczkę do innego kraju i chcesz zobaczyć 10 najbardziej znanych zabytków. Ruszasz bez planu, błądzisz, pytasz ludzi, wracasz się, bo ominęłaś coś, co było niedaleko... Nie miałaś czasu zaplanować trasy. Zabrakło Ci dwóch godzin, w wyniku czego podczas wycieczki zmarnowałaś kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin! Pomijam już fakt, że zamiast zrelaksowana wróciłaś zmęczona...

W pewnym momencie trzeba sobie powiedzieć STOP i zacząć działać w przemyślany sposób!

Czy TERAZ jest moment również dla Ciebie? Za chwilę sama zdecydujesz!

Na 157 stronach e-booka KOBIETA, FIRMA I CZAS omawiam wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z planowaniem i organizacją.


W pracy i w domu – głównie z myślą o kobietach prowadzących firmy, ale nie tylko. KOBIETA – to jest kluczowe słowo, bo oprócz różnych technik i tricków organizacyjnych będzie sporo na temat łączenia pracy z życiem prywatnym, rozwojem osobistym, domem, rodziną itd., czyli w skrócie o work-life balance.


Zwykle piszę innego typu rzeczy. Tutaj zahaczam również mocno o tematy życia prywatnego, bo dużym wyzwaniem w kontekście planowania i organizacji jest właśnie połączenie życia zawodowego i prywatnego. Dzielę się sporo własnymi doświadczeniami, jest to dla mnie bardzo ważna i najbardziej osobista książka!

Czy moje wskazówki realnie Ci pomogą?

Zastanawiasz się pewnie, czy to, co mam Ci do przekazania, ma wartość? Zerknij proszę na grafikę, na której pokazuję, moje wyniki z ubiegłego roku. Nie zrobiłabym tego wszystkiego bez dokładnego, konsekwentnie realizowanego planu.

Sama prowadzę swoją firmę, nikogo nie zatrudniam. Mam męża i 3-letnie dziecko. Sama zajmuję się pisaniem artykułów, grafiką, tworzeniem i wydawaniem e-booków, marketingiem...

Nie twierdzę, że jest różowo, zdarza mi się czasami wylewać łzy w poduszkę, ale najważniejsze jest dla mnie to, że od kilku lat precyzyjnie realizuje swoje zawodowe i prywatne cele.


Chcę się z Tobą podzielić moją zdobywaną przez lata wiedzą na temat planowania i organizacji, a także moimi własnymi doświadczeniami związanymi z prowadzeniem firmy.

Co konkretnie znajdę w e-booku?

W e-booku znajdziesz:

 • opisane w prosty sposób wraz z praktycznymi przykładami najważniejsze techniki planowania i organizacji,
 • rozdziały merytoryczne przeplatam tymi życiowymi, w których podpowiadam, jak tę całą wiedzę skonfrontować z faktem, że nie jesteś etatowym pracownikiem korporacji, tylko zabieganą, przedsiębiorczą kobietą, która ma mnóstwo obowiązków, ale ma też prawo do realizowania własnych potrzeb,
 • moje przemyślenia i wskazówki na temat podziału obowiązków w domu, odchodzenia od utartych przez wieki schematów, które nas kobiety wpędzają w wieczne poczucie winy.

Wszystko, czego potrzebujesz, żeby skutecznie planować zarówno w teorii, jak i w PRAKTYCE!

W e-booku odpowiadam na wiele trudnych i ważnych pytań, np:

Listę wszystkich tematów, które poruszam, znajdziesz poniżej w SPISIE TREŚCI.

 • Jak się lepiej zorganizować, jeśli do Twojego planu dnia w tej chwili nie da się już wcisnąć nawet szpilki?
 • Jak mimo licznych obowiązków znaleźć czas na ważne dla siebie sprawy, np. rozwój firmy, czy realizację własnych marzeń?
 • Jak ustalić, czego w ogóle chcemy, potrzebujemy? Jak małymi krokami osiągać wyznaczone cele?
 • Jak oczyścić sobie głowę i odnaleźć spokój?
 • Jak przestać marnować czas na głupoty i jak zmniejszyć ilość rzeczy do zrobienia w domu?
 • Jak delegować zadania i jak odmawiać ludziom, którzy wykorzystują nasze dobre serce i marnują nasz czas?
 • Jak znaleźć "złoty środek" między czasem spędzanym w pracy i z rodziną?
 • Jak zorganizować się na nowo, kiedy pojawia się dziecko?
 • Jak się "ogarnąć", kiedy nic Ci się nie chce?
 • Co zrobić, jeśli Twoi bliscy nie rozumieją specyfiki Twojej pracy?
 • Jak rozplanować dzień, tydzień, miesiąc, rok, kwartał itd.?
 • Jak odciąć się myślami od pracy, o której nieustannie myślisz w domu?

SPIS TREŚCI

W jakiej formie otrzymam materiały?

Na adres e-mail podany podczas składania zamówienia wyślę Ci link do pobrania e-booka – zwykle następuje to kilka minut po dokonaniu płatności. E-book jest w pliku pdf i ma 157 stron A4.


Z e-booka możesz korzystać na dowolnym urządzeniu (komputer, tablet, telefon), które otwiera pliki pdf – nie musisz mieć żadnych specjalnych czytników. Jeśli wolisz czytać na papierze, wydrukuj e-booka we własnym zakresie. Tutaj również nie trzeba nic dostosowywać, klikasz „drukuj” i z drukarki wyskakuje 157 stron A4 ;)

UWAGA!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Poniższe ceny są aktualne jeszcze tylko przez:

Wybierz najlepszy dla siebie wariant! Jeśli chcesz więcej informacji na temat dodatkowych materiałów z tabelki, zjedź niżej - pod spodem każdy z nich jest dokładnie opisany.

Jaką decyzję podejmujesz?

Informacje na temat pozostałych materiałów:

1) ZAKRZYWIACZ CZASU - TRENING PLANOWANIA (ZESZYT ĆWICZEŃ)

"ZAKRZYWIACZ CZASU - TRENING PLANOWANIA" to osobny e-book - dodatkowe 56 stron na temat planowania, organizacji i zarządzania sobą w czasie!


Tym razem jednak nie dzielę się z Tobą wiedzą - dostajesz 56 stron praktycznych ćwiczeń, które pomogą Ci rozdział po rozdziale przećwiczyć w wiedzę z e-booka "KOBIETA, FIRMA I CZAS". Nie tylko zdobywasz nową wiedzę, ale od razu planujesz swoje codzienne aktywności!

E-book zawiera w sumie aż 57 ćwiczeń przeznaczonych do samodzielnego przerabiania w oparciu o wiedzę zawartą w e-booku.

2) Zestaw 80 LIST ZADAŃ do druku – firma, dom, rozwój

Muszę jeszcze, muszę kiedyś, muszę koniecznie... Mam sposób, żeby te wszystkie "muszę" nie wyleciały Ci z głowy! Dostajesz ode mnie 80 gotowych list zadań, które pomogą Ci się zorganizować w absolutnie każdym aspekcie życia. Drukujesz, wpinasz do skoroszytu lub małego segregatora i trzymasz w zasięgu wzroku. Wpisujesz tam wszystko, co przychodzi Ci do głowy, dzięki czemu uwalniasz swoje myśli od zaprzątających je drobnych spraw.


Trzeba kupić, muszę zapłacić, chciałabym przeczytać, może wprowadzę nową usługę... Te i 76 innych spraw możesz wygodnie notować w jednym miejscu i wracać do tych notatek w dowolnej chwili.

Każdą z list dostajesz w 6 wariantach graficznych, otrzymujesz więc w sumie aż 480 list zadań - do wyboru, do koloru! :)

3) Grupa treningowa - "Zakrzywiaczki czasu"

Grupa na Facebooku, na której będziemy wspólnie uczyć się planować, wspierać i dzielić efektami. Będę aktywnie działać w grupie przez 11 tygodni. Każdy tydzień to 2 rozdziały z e-booka. Będę przypominać o ćwiczeniach do danego rozdziału, pytać o Wasze wnioski, podrzucać ciekawe materiały. Z kolei Wy będziecie mogły wymieniać się doświadczeniami, szukać wsparcia i podrzucać sobie na wzajem własne sposoby na lepszą organizację!


Co tydzień pojawią się minimum 2-3 posty w opisanych wyżej tematów. Nawet jeśli Twój wewnętrzny "diabełek" będzie Ci podpowiadał "rzuć to wszystko w pierony - po co zaprzątać sobie głowę jakimś tam planowaniem", grupa będzie skutecznie przywoływać Cię do porządku wyskakującymi postami zachęcającymi do pracy! :)


Jeśli zdecydujesz się na zakup e-booka w pakiecie z grupą, to w pobranych plikach znajdziesz dokument z instrukcją, w jaki sposób możesz dołączyć do grupy! Startujemy po zakończeniu premierowej, czyli w okolicy 10 marca - aby wszyscy mieli szansę udzielać się pod postami.

UWAGA! Ta opcja zniknie na zawsze po 6.03.2019! Zaczniemy przerabiać po kolei wszystkie rozdziały i nie będzie możliwości, żeby dołączały do nas nowe osoby. To JEDYNA okazja!

4) BONUSY - przydatne drobiazgi, które ułatwią Ci codzienne planowanie

Jeśli chcesz, możesz wykupić e-booka w wersji z bonusami - 14 dokumentów. Przydatnymi drobiazgami, dzięki którym będziesz mogła skutecznie planować bez konieczności kupowania specjalnych planerów czy kalendarzy. Otrzymasz:

 • Wzór planu dnia, Wzór harmonogramu dnia, Wzór harmonogramu miesiąca, Wzór harmonogramu projektu, Kalendarz miesięczny uniwersalny,
 • Planer celów miesięcznych, Planer celów kwartalnych,
 • Uniwersalny planer postów social media,
 • "wspomagacze planowania": Macierz Eisenhowera, Definiowanie celów - SMART, Koło życia, Tabela życia, Tabela delegowania i Tabela "reformowanego perfekcjonisty" ;)

5) INDYWIDUALNE WSPARCIE

Jeśli czujesz, że potrzebujesz indywidualnej pomocy w lepszym zorganizowaniu swojego życia, możesz skorzystać z PAKIETU VIP, który zawiera wszystkie opisane powyżej materiały + dodatkowo:

 • godzinna, indywidualną konsultację telefoniczną - wraz z materiałami dostaniesz specjalną ankietę, w której zdiagnozujemy obszary, które wymagają pracy, a następnie omówimy kluczowe kwestie podczas rozmowy,
 • 3 miesiące wsparcia mailowego - możesz pisać do mnie bez ograniczeń w sprawach związanych z planowaniem i organizacją.

Przygotowanie dla Ciebie indywidualnie dopasowanego planu działania, rozwiązanie Twoich problemów z planowaniem, rozmowa, odpowiadanie na Twoje wiadomości... To wszystko zajmie sporo czasu, dlatego ta oferta jest mocno limitowana - tylko dla pierwszych 5 osób.

UWAGA! Ta opcja zniknie NA ZAWSZE po wyczerpaniu miejsc lub 6.03.2019. Nie będzie na stałe dostępna w sklepie! To jedyna okazja!

Opinie właścicieli gabinetów o innych moich e-bookach:

Bardzo pomocny zbiór przemyślanych rad. Warto spojrzeć na swoją pracę z innej perspektywy. Fajne kompendium wiedzy


Centrum urody UlanaVisage

To fantastyczna, czytelna instrukcja prowadząca nas krok po kroku do celu, którym jest wprowadzenie nowego zabiegu, zainteresowanie klientek i osiągnięcie sukcesu. Bardzo polecam, a Tobie Aniu serdeczne dzięki!


Ewa

Bardzo pomocne materiały mega inspirujące. Wprowadzam już w życie. Jestem zadowolona z zakupu, wart swojej ceny. Polecam każdemu, kto od jakiegoś czasu potrzebuje zmian w swoim salonie, ale zawsze odkłada to na później. Pracuję mniej, zarabiam więcej chyba właśnie o to chodzi. POLECAM!


Salon Kosmetyczny Orchidea

Pamiętaj, że...

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Poniższe ceny są aktualne jeszcze tylko przez:

Wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie:

Jaką decyzję podejmujesz?

O AUTORCE...

Nazywam się Anna Wydra-Nazimek. Jestem specjalistką ds. marketingu i zarządzania i autorką bloga Gabinet od zaplecza skierowanego do osób prowadzących biznes w branży beauty. Dzielę się swoją wiedzą i doradzam innym jak zarabiać na prowadzeniu własnej firmy!

INFORMACJE TECHNICZNE

Po kliknięciu przycisku „KUP...” zostaniesz przeniesiona do sklepu internetowego na blogu Gabinet od zaplecza. Link działa tak, że MATERIAŁY od razu zostaną dodane do koszyka. Wystarczy tylko wypełnić formularz i opłacić zamówienie. Zamówienie możesz opłacić przez szybkie płatności internetowe Tpay (w tym: przelewy online, PayPal i karty kredytowe) lub tradycyjnym przelewem, np. jeśli chcesz dokonać płatności z zagranicy. W tym drugim przypadku konieczny będzie kontakt ze mną lub lektura zakładki "Kontakt" na stronie sklepu - tam znajdziesz dane do przelewu.


FORMAT MATERIAŁÓW

MATERIAŁY otrzymasz w formie plików PDF – możesz je bez problemu otworzyć na komputerze czy telefonie. Jeśli do tej pory nie korzystałaś z takich plików (choć to mało prawdopodobne) to wystarczy, że ściągniesz darmowy program lub aplikację Adobe Reader.


DODATKOWE MATERIAŁY

Zwróć uwagę, że w sklepie internetowym Gabinet od zaplecza znajdziesz RÓWNIEŻ INNE PRZYDATNE MATERIAŁY. Jeśli będziesz chciała dodatkowo kupić któryś z nich, po prostu dodaj go do koszyka - dopiero wtedy wypełnij formularz i opłać zamówienie.


FAKTURA NA GABINET

1. MATERIAŁY otrzymasz mailowo na adres podany w formularzu. W kolejnej wiadomości otrzymasz fakturę, która jest wystawiana automatycznie.

2. Jeśli chcesz fakturę na gabinet (faktura może być kosztem) zwróć uwagę, żeby zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu i wypełnić wszystkie dane niezbędne do wystawienia faktury.

3. Jeśli nie zaznaczysz odpowiedniej opcji w formularzu (zakup na firmę), jako potwierdzenie transakcji otrzymasz po prostu fakturę wystawioną na osobę prywatną – nie musisz nic z nią robić.


TERMIN WYSYŁKI MATERIAŁÓW

MATERIAŁY zostaną do Ciebie wysłane natychmiast po dokonaniu płatności i zaksięgowaniu jej na naszym koncie.

© 2019 Gabinet od zaplecza

www.gabinetodzaplecza.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.